Top restaurace v Praze

Aromi
Adresa: Náměstí Míru 6, Praha 2 - Vinohrady
Italská restaurace Aromi nabízí širokou škálu čerstvých ryb a mořských plodů. Reprezentuje pravou italskou kuchyni s důrazem na původní kvalitní a čerstvé italské suroviny, ze kterých jsou jídla připravována.
Kuchyně: Italská
CottoCrudo
Adresa: Veleslavínova 1098/2a, Praha 1 - Staré Město
Stylová italská restaurace, bar a lounge v noblesním hotelu Four Seasons nabízí tradiční, autentické italské pokrmy v moderním pojetí. Restaurace se nachází jen pár metrů od břehu Vltavy a poskytuje úchvatný výhled na Pražský hrad.
Kuchyně: Italská
Il Giardino - NH Hotel
Adresa: Mozartova 1, NH Prague City, Praha 5 - Smíchov
Tato moderní italská restaurace s velice příjemnou atmosférou se nachází v horní budově hotelu NH Prague City. Pravý zážitek si užijete již při cestě lanovkou, která Vás dopraví až přímo do restaurace. Následný výhled na celou Prahu Vás ohromí.
Kuchyně: Italská
Kogo
Adresa: Na Příkopě 22, Praha 1 - Nové Město
Kogo, to je sázka na jistotu. Již řadu let velice oblíbená adresa pro business klientelu, zástupy turistů a taky místní, kteří vždy vědí, že na talíř vždy dostanou autentické italské pokrmy a zažijí profesionální servis.
Kuchyně: Italská
La Bottega Gastronomica
Adresa: Ondříčkova 17, Praha 3 - Žižkov
Obchod a restaurace v jednom. To je cesta, kterou reprezentuje La Bottega Gastronomica. Navíc kvalitní a čerstvé italské potraviny v méně formálním prostředí jsoul lidmi čím dál více oblíbené.
Kuchyně: Italská
La Finestra in Cucina
Adresa: Platnéřská 13, Praha 1 - Staré Město
La Finestra je již řadu let považována za top podnik, který se dá v Praze navštívit. Toto vysostné postavení si restaurace vydobyla zejména svým přístupem k hostům a specializací se na přípravu mas pocházejících z bio farem z Itálie, Španělska a USA.
Kuchyně: Italská
Oblaca
Adresa: Mahlerovy sady 1, Praha 3 - Žižkov
Restaurace Oblaca představuje unikátní kombinaci moderní kuchyně s nádherným výhledem na metropoli. Budete se nacházet ve výšce 66 m a Praha Vám bude ležet u nohou. Hned vedle restaurace se nachází též Oblaca bar.
Kuchyně: Italská
Osteria Da Clara
Adresa: Mexická 7, Praha 10 - Vršovice
Útulná rodinná restaurace ve Vršovicích nabízející italské pokrmy inspirované zejména regionem Toskánska. Pokud dáváte přednost menším a osobnějším restauracím, tady se budete cítit jako doma.
Kuchyně: Italská
Ristorante CERRETO
Adresa: Sokolovská 195, Praha 9 - Libeň
Pokud jste v Libni a hledáte vkusnou restauraci/pizzerii s moderním interiérem a chutným italským jídlem podnik Cerreto je pro vás jasná volba.
Kuchyně: Italská

Restaurace a bary v okolí