Top restaurace v Praze

Bad Jeff's Barbeque
Adresa: Americká 32, Praha 2 - Vinohrady
Bad Jeff's Barbeque přináší do bujné vinohradské restaurační scény něco zcela nového: převratné BBQ v americkém stylu. Milovníci pravé americké kuchyně se zde budou cítit jako doma.
Kuchyně: Americká
Dish fine burger bistro
Adresa: Římská 29, Praha 2 - Vinohrady
Dish je malý příjemný podnik v srdci Vinohrad, ve kterém ochutnáte jedny z nejlepších burgerů v Praze. Neformální atmosféru a přátelskou obsluhu si oblíbíte hned při první návštěvě.
Kuchyně: Americká
Hard Rock Cafe Praha
Adresa: Dům U Rotta, Malé náměstí 3, Praha 1 - Staré Město
Chuť pravé americké kuchyně jen pár metrů od Staroměstského náměstí. Věhlasný řetězec je znám svými velkými porcemi a nevšední atmosférou. Na toto místo se rozhodně budete rádi vracet.
Kuchyně: Americká
James Dean
Adresa: V Kolkovně 922/1, Praha 1 - Staré Město
Originální americký diner restaurant a noční podnik, který patří v Praze mezi ty nejvyhledávanější adresy. Autentická kuchyně včetně interiéru Vás okamžitě přesune za oceán do populárních 50. let minulého století.
Kuchyně: Americká
Palanda
Adresa: Zlatnická 11, Praha 1 - Nové Město
Velice oblíbená a hlavně vyhlášená burgerová restaurace přímo v samém centru města. Po takových burgerech zjistíte jak se vaří s láskou a rozhodně se sem budete pravidelně vracet.
Kuchyně: Americká
Peter's Burger Pub
Adresa: Pernerova 10, Praha 8 - Karlín
Americká kuchyně v čele s famózními burgery, vzdušný retro interiér a působivá atmosféra industriálního Karlína 30. let minulého století – vítejte v karlínské restauraci Peter's Burger Pub.
Kuchyně: Americká

Restaurace a bary v okolí