Top restaurace - Praha 8

Bistro Proti Proudu
Adresa: Březinova 22, Praha 8 - Karlín
Je libo snídani po celý den, vynikající sendviče nebo voňavou a kvalitní kávu? V minimalistickém bistru, který je čistý, jednoduchý a ambiciózní zároveň, to vše dostanete a ještě se můžete těšit na opravdu stylovou atmosféru a přátelskou obsluhu. Vítejte v Bistru Proti Proudu.
Kuchyně: Mezinárodní
CzecHouse Grill & Rotisserie
Adresa: Pobřežní 1, 186 00 Praha 8 - Karlín
Známý svými steaky z prémiového severoamerického hovězího masa plemene Black Angus, tradiční českou klasikou a svým sofistikovaným, novodobým pojetím.
Kuchyně: Mezinárodní
Krystal Bistro
Adresa: Sokolovská 99, Praha 8 - Karlín
Oblíbený podnik v srdci Karlína. Místní kuchaři zde vaří s vášní tradiční jídla z čerstvých českých surovin a vše doplňují francouzským šarmem. Pokud hledáte jistotu a silné chutě, určitě sem zavítejte.
Kuchyně: ČeskáFrancouzká
Nejen Bistro
Adresa: Křižíkova 24, Praha - Karlín
Nejen Bistro je moderní a tepující podnik ve vzkvétající části Karlína. Stylové bistro je určeno pro všechny, kteří mají rádi uvolněnou atmosféru a rádi si pochutnávají na specialitách z grilu. Je to ideální místo..
Kuchyně: Středomořská
Peter's Burger Pub
Adresa: Pernerova 10, Praha 8 - Karlín
Americká kuchyně v čele s famózními burgery, vzdušný retro interiér a působivá atmosféra industriálního Karlína 30. let minulého století – vítejte v karlínské restauraci Peter's Burger Pub.
Kuchyně: Americká

Restaurace a bary v okolí