Top restaurace - Praha 5

Gao Den
Adresa: Tlumačovská 26, Praha 5 - Stodůlky
Oblíbená vietnamská restaurace postavené na osvědčených rodinných receptech. Tato pěkná restaurace je sice vzdálená od centra města, nicméně svou kvalitou si zaslouží návštěvu každého vyznavače asijské kuchyně.
Kuchyně: Vietnamská
Il Giardino - NH Hotel
Adresa: Mozartova 1, NH Prague City, Praha 5 - Smíchov
Tato moderní italská restaurace s velice příjemnou atmosférou se nachází v horní budově hotelu NH Prague City. Pravý zážitek si užijete již při cestě lanovkou, která Vás dopraví až přímo do restaurace. Následný výhled na celou Prahu Vás ohromí.
Kuchyně: Italská
Jelica
Adresa: Na Zlíchově 35, Praha 5 - Hlubočepy
Pěkné a stylové prostředí, venkovní posezení pod rozkvetlými stromy a chutné jídlo jako stvořené pro výborný letní oběd, taková je srbská restaurace Jelica.
Kuchyně: Srbská
Kastrol
Adresa: Ohradské náměstí 2, Praha 5 - Stodůlky
Kastrol je restaurace na okraji Prahy, tam kde se město stává vesnicí a vesnice už rovnou přechází v pole. V kuchyni malebné budovy statku z konce devatenáctého století to v kastrolech a kastrůlcích bublá a voní.
Kuchyně: ČeskáMezinárodní
Lavande
Adresa: Lidická 2, Praha 5 - Smíchov
Kouzlo Lavande spočívá v domácí kuchyni a rodinné atmosféře, kde se klade důraz na kvalitní suroviny a následného šetrného zpracování. Nejen mezi vegetariány je tato restaurace více než vyhledávaná.
Kuchyně: ČeskáFrancouzká
Na Kopci
Adresa: K Závěrce 20, Praha 5 - Smíchov
Rodinná restaurace Na Kopci podává speciality francouzské a české kuchyně, které vládne šéfkuchař Petr “Vlčák” Vlk. Pokud máte rádi originální prostředí s nevšední kuchyní, budete se tu cítit jako doma.
Kuchyně: ČeskáFrancouzká

Restaurace a bary v okolí