Top restaurace - Praha 2

Aromi
Adresa: Náměstí Míru 6, Praha 2 - Vinohrady
Italská restaurace Aromi nabízí širokou škálu čerstvých ryb a mořských plodů. Reprezentuje pravou italskou kuchyni s důrazem na původní kvalitní a čerstvé italské suroviny, ze kterých jsou jídla připravována.
Kuchyně: Italská
Bad Jeff's Barbeque
Adresa: Americká 32, Praha 2 - Vinohrady
Bad Jeff's Barbeque přináší do bujné vinohradské restaurační scény něco zcela nového: převratné BBQ v americkém stylu. Milovníci pravé americké kuchyně se zde budou cítit jako doma.
Kuchyně: Americká
Bílá kráva
Adresa: Rubešova 83, Praha 2 - Vinohrady
Přátelská restaurace ve stylu francouzského venkova, kterou si okamžitě zamilujete. Servírují tady steaky z uzrálého masa mladých býků odchovaných na loukách Českomoravské vrchoviny. Každý býk má svůj rodný list - zde prostě víte co jíte.
Kuchyně: Francouzká
Blue Wagon
Adresa: Uruguayská 19, Praha 2 - Vinohrady
Blue Wagon je známá restaurace na Vinohradech, která připravuje moderní českou kuchyni a nabízí pestrý výběr vín. Příjemné prostředí je velice oblíbené pro romantickou večeři či obchodní jednání.
Kuchyně: Česká
Dish fine burger bistro
Adresa: Římská 29, Praha 2 - Vinohrady
Dish je malý příjemný podnik v srdci Vinohrad, ve kterém ochutnáte jedny z nejlepších burgerů v Praze. Neformální atmosféru a přátelskou obsluhu si oblíbíte hned při první návštěvě.
Kuchyně: Americká
Etnosvět
Adresa: Legerova 40, Praha 2 - Vinohrady
V unikátním třípatrovém prostoru se nachází ojedinělý projekt, ve kterém se snoubí mezinárodní vegetariánská gastronomie s poznáváním různorodých kultur celého světa.
Kuchyně: Vegetariánská
OPUS Mediterranean fusion
Adresa: Mánesova 78, 120 00 Praha 2 - Vinohrady
Příjemné prostředí, zdravá a přitom znamenitá kuchyně vás rozmazlí gastronomickými dobrotami. Takto by se dala velmi jednoduše charakterizovat designová restaurace ležící jen pár metrů od náměstí Jiřího z Poděbrad.
Kuchyně: ŘeckáStředomořská
Samurai
Adresa: Londýnská 73, Praha 2 - Vinohrady
Kam na kvalitní sushi v Praze? Restaurace Samurai, jasná volba! Vydejte se na pouť po Asii přímo do Japonska a ochutnejte plno japonských specialit v čele s tradičními hustými polávkami nebo oblíbeným sushi.
Kuchyně: Japonská
U Bulínů
Adresa: Budečská 2, Praha 2 - Vinohrady
Populární restaurace s chutnou českou kuchyní jen několik minut chůze od centra města. Podnik je známý, nejen mezi místními, ale čím dál tím více objevovaný i turisty. Ti sem chodí na pravé české delikatesy a dobré pivo.
Kuchyně: Česká
U Kroka
Adresa: Vratislavova 12, Praha 2 - Vyšehrad
Velmi útulná restaurace pod Vyšehradem s přátelskou obsluhou a skvělým českým jídlem. Přijďte a objevte kouzlo U Kroka na vlastní kůži. Budete odcházet s pravým gurmánským zážitkem.
Kuchyně: Česká

Restaurace a bary v okolí