Top restaurace - Praha 1

Agave
Adresa: Masná 620/2, Praha 1 - Staré Město
Elegantní mexická restaurace v samém centru města, která vás okamžitě přenese do střední Ameriky. Vynikající tradiční kuchyně, chutné koktejly a nevšední interiér vám přinese příjemný zážitek.
Kuchyně: Mexická
Art&Food Had
Adresa: Plaská 4, Praha 5 - Malá Strana
Originální místo, které slouží jako restaurace a galerie v jednom. Výtečně se zde najíte české kuchyně a zároveň spatříte i velký kus umění. Jedna z mála restaurací ve které se každý den odehrává živé hudební vystoupení.
Kuchyně: ČeskáMezinárodní
Art restaurant Mánes
Adresa: Masarykovo nábřeží 1, Praha 1 - Nové Město
Prostorná restaurace s francouzskou historií na břehu Vltavy. Snoubení českých specialit, nádherného výhledu a klasického umění je jak stvořené pro romantickou večeři.
Kuchyně: Česká
Asian Temple
Adresa: Bílkova 13, Praha 1 - Staré Město
Originální restaurace se skvostným interiérem, kde ochutnáte doslova a do písmene celou Asii. Čekají zde na vás ty nejlepší Asijské pokrmy, které si jednoduše zamilujete.
Kuchyně: Asijská
Atelier Red & Wine
Adresa: Rošických 4, Praha 5 – Malá strana
Moderní restaurace s pestrým menu zaměřeným zejména na ryby a mořské plody, to je Atelier. Prim zde hrají také vína, kterých tu mají více než 130 druhů. Oblíbené místo se nachází..
Kuchyně: Evropská inspirována Francií
Augustine Restaurant
Adresa: Letenská 33, Praha 1 – Malá Strana
Kulinářské zážitky v Augustine Restaurant jsou vždy potěšením všech smyslů, a to v jedinečném prostředí luxusního hotelu. V místní kuchyni vládne známý šefkuchař Marek Fichtner.
Kuchyně: Česká
Black Dog
Adresa: Gorazdova 1, Praha 2 - Nové Město
Objevte nové chutě a poznejte jihoamerickou kuchyni. Nyní máte unikátní možnost ochutnat pravou latinskoamerickou kuchyni v celé její kráse a to pouze pár metrů od populární Náplavky v nově otevřené restauraci Black Dog Cantina (Praha).
Kuchyně: Mezinárodní
Buddha Bar
Adresa: Jakubská 8, Praha 1 - Staré Město
Buddha-Bar je luxusní dvoupatrová restaurace v podzemí historické Prahy s výbornou pan-asijskou kuchyní. Nedělní brunch, časté akce, velký bar a unikátní prostředí dělají z této restaurace jedno z nejznámějších míst ve městě.
Kuchyně: Asian Fusion Cuisine
Cafe~Cafe
Adresa: Rytířská 10, Praha 1 - Staré Město
Kdo by neznal Cafe~Cafe. Jedna z nejpopulárnějších kaváren v celé Praze, kde si můžete dát vynikající dezerty, věhlasné dorty, ale i obědové menu včetně rychlé večeře. Existuje celá řada důvodu, proč je zrovna tady ta adresa tolik vyhledávaná a to nejen..
Kuchyně: Mezinárodní
Cihelna
Adresa: Cihelná 2b, Praha 1 - Malá Strana
Staronová Cihelna je po kompletní rekonstrukci a daleko více jí to sluší. Moderní design interiéru, nové menu, neotřelé kombinace pokrmů a úchvatný výhled na Karlův Most jsou důvody proč se sem vydat.
Kuchyně: ČeskáMezinárodní

Restaurace a bary v okolí