Top restaurace v Praze

Agave
Adresa: Masná 620/2, Praha 1 - Staré Město
Elegantní mexická restaurace v samém centru města, která vás okamžitě přenese do střední Ameriky. Vynikající tradiční kuchyně, chutné koktejly a nevšední interiér vám přinese příjemný zážitek.
Kuchyně: Mexická
Argument
Adresa: Bubenečská 19, Praha 6 - Dejvice
Moderní a klidná restaurace zaměřená na mezinárodní kuchyni, se specializací na přípravu masa a čerstvých ryb na lávovém grilu.
Kuchyně: Mezinárodní
Aromi
Adresa: Náměstí Míru 6, Praha 2 - Vinohrady
Italská restaurace Aromi nabízí širokou škálu čerstvých ryb a mořských plodů. Reprezentuje pravou italskou kuchyni s důrazem na původní kvalitní a čerstvé italské suroviny, ze kterých jsou jídla připravována.
Kuchyně: Italská
Art&Food Had
Adresa: Plaská 4, Praha 5 - Malá Strana
Originální místo, které slouží jako restaurace a galerie v jednom. Výtečně se zde najíte české kuchyně a zároveň spatříte i velký kus umění. Jedna z mála restaurací ve které se každý den odehrává živé hudební vystoupení.
Kuchyně: ČeskáMezinárodní
Art restaurant Mánes
Adresa: Masarykovo nábřeží 1, Praha 1 - Nové Město
Prostorná restaurace s francouzskou historií na břehu Vltavy. Snoubení českých specialit, nádherného výhledu a klasického umění je jak stvořené pro romantickou večeři.
Kuchyně: Česká
Asian Temple
Adresa: Bílkova 13, Praha 1 - Staré Město
Originální restaurace se skvostným interiérem, kde ochutnáte doslova a do písmene celou Asii. Čekají zde na vás ty nejlepší Asijské pokrmy, které si jednoduše zamilujete.
Kuchyně: Asijská
Atelier Red & Wine
Adresa: Rošických 4, Praha 5 – Malá strana
Moderní restaurace s pestrým menu zaměřeným zejména na ryby a mořské plody, to je Atelier. Prim zde hrají také vína, kterých tu mají více než 130 druhů. Oblíbené místo se nachází..
Kuchyně: Evropská inspirována Francií
Augustine Restaurant
Adresa: Letenská 33, Praha 1 – Malá Strana
Kulinářské zážitky v Augustine Restaurant jsou vždy potěšením všech smyslů, a to v jedinečném prostředí luxusního hotelu. V místní kuchyni vládne známý šefkuchař Marek Fichtner.
Kuchyně: Česká
Aureole
Adresa: Hvězdova 1716/2b City Tower, 27. p, Praha 4 - Nusle
Unikátní projekt Fusion Restaurant & Lounge ve 27. patře nejvyšší budovy v Praze City Tower. Restaurace se nachází v závratné výšce 109 m a nabízí menu světové a asijské kuchyně ve stylu Fusion Cuisine.
Kuchyně: Asian Fusion Cuisine
Bad Jeff's Barbeque
Adresa: Americká 32, Praha 2 - Vinohrady
Bad Jeff's Barbeque přináší do bujné vinohradské restaurační scény něco zcela nového: převratné BBQ v americkém stylu. Milovníci pravé americké kuchyně se zde budou cítit jako doma.
Kuchyně: Americká

Restaurace a bary v okolí