Poznejte s námi Prahu a objevte kouzlo nejlepších pražských restaurací a barů
S průvodcem Food & Drink Tour vyrazíte do místních podniků, skvěle se najíte & napijete a hlavně se budete zaručeně bavit.

Pokud se chystáte navštívit jedno z nejhezčích měst Evropy nebo už se dokonce v Praze nacházíte, nejspíš již máte všechny hlavní památky v historickém centru města navštívené. A právě v tomto momentě je ideální čas, abyste dokonale poznali a objevili kouzlo místních restaurací & barů včetně všech jejich chutí. Praha po právu patří mezi nejvyhledávanější gastronomické destinace a přitahuje čím dál tím více milovníků vynikajícího jídla a kvalitního pití. No a s kým lépe poznat všechna zajímavá místa, než právě s lokálními průvodci, kteří milují svoji práci a hlavně se skvěle vyznají v místním prostředí. S námi zažijete nezapomenutelné momenty, na které budete dlouho vzpomínat.

Jako jediní provádíme jak Food Tour tak i Drink Tour. Zvolte si sami, čemu dáváte přednost.

Food Tour
Drink Tour
(pro fandy nočního života)

Náš cíl je jasný. Chceme, aby se každý náš host hlavně dobře bavil a odnesl si (nejen) úžasný gastronomický zážitek.

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?

Naše prohlídky jsou jiné než na co jste zvyklý. Jsme více osobní a v průběhu ochutnávání dobrého jídla (pití) poznáte známá i méně známá místa ve městě. Rádi si povídáme a s chutí vám řekneme, jaké jsou trendy v české kuchyni, co Češi jí a co je baví, ale také hodně mluvíme o historii, kultuře, sportu a někdy i politice :) Chceme, abyste lépe poznali Prahu (Českou Republiku) všemi smysly.

Food Tour:

Po 5-ti hodinové prohlídce těch nejlepších (nejen) restaurací ve městě a ochutnání místních specialit, budete zaručeně plni a to nejen skvělým jídlem, ale i dojmy. Vyzkoušíte tradiční českou kuchyni, ale objevíte i nejvyhledávanější místa, tolik oblíbená mezi místními.

Budete mít také unikátní možnost osobně poznat majitele podniků nebo šéfkuchaře a zeptat se jich co vás zajímá. Inspirativní bude i pohled na přípravu vybraných dobrot a následného ochutnání. Dozvíte se mnoho zajímavých informací a možná i receptů. Ps: připravte se na opravdu velké porce, které Češi milují.

Drink Tour:

Svezte se na vlně koktejlové revoluce, kterou Praha momentálně prožívá. Zavedeme vás do top barů, kde vyzkoušíte tradiční známé drinky i tzv. “signature cocktails”, které proslavily jednotlivé podniky. Tolik špičkových barů jste za jeden den ještě nikdy nenavštívili. Seznámíme vás s mistry svého oboru (barmany), kteří vás s chutí naučí i nějaký ten drink připravit.

Jsme v Česku, takže v průběhu prohlídky nesmí chybět nejpopulárnější nápoj – pivo. Jeho chuť vyzkoušíte opravdu dokonale pomocí (beer tasting), kdy ochutnáte několik jeho druhů a dozvíte se jak se vaří a jaké jsou rozdíly mezi jednotlivými značkami. Ps: určeno pro pravé milovníky kvalitního alkoholu a dobrého pití.

My preferujeme přátelský a osobní přístup, takže naše prohlídky jsou určeny od 4 do max 10 osob, na velké skupiny u nás zapomeňte.

Dozvíte se i něco navíc. Prohlídky se odehrávají v samém srdci Prahy, ale i v jeho okolí, takže při jednotlivých návštěvách podniků, objevíte známá i méně známá místa, o který vám něco povíme.

PROČ ZVOLIT PRÁVĚ NÁS

*Drink Tour – pouze pro osoby starší 18. let Objevte pravé kouzlo Prahy a užijte si ji naplno. Vyzkoušejte něco originálního, život je přece o zážitcích.

Cena Food Tour: dospělý - 2000 Kč (75€), dítě - 1200 Kč (45€)
Cena Drink Tour: dospělý: 1800 (68€)

Už jste si vybrali? Budete to Food nebo Drink Tour,čemu dáváte přednost? Napište nám email, uveďte počet osob + termín. Nejlépe alespoň 3 dny předem. Prohlídky děláme vždy od úterý do pátku. Čas je na domluvě.Nebo pokud máte jakýkoliv dotaz či přání, rádi Vám ho zodpovíme.

+420 739 957 772