Pomůžeme vám získat nové hosty a zaplnit zbylé prázdné židle ve vašem podniku
Jste přesvědčeni, že svým hostům poskytujete prvotřídní služby, ale i přesto je ve vašem podniku občas více prázdných židlí, než těch obsazených hosty? Pomůžeme vám to změnit k lepšímu.

Vyhněte se časté chybě

Z vlastní zkušenosti známe mnoho podniků, které sice skvěle vařily a jejichž obsluha byla prakticky dokonalá, ale hosté se do nich nehrnuli nebo o nich příliš neslyšeli. Tyto podniky se buď neuměli dobře tzv. prodat nebo nepracovali s detaily, ve kterých je síla a v dnešní době též úspěch. Nacházeli se tedy v průměru, ač jejich potenciál byl daleko vyšší. Prakticky vždy to byly podniky, jejichž majitelé zcela podcenili marketing. Buď ho dělali špatně, nebo ho dělali málo, protože byli přesvědčeni, že dobrá služba si svého kupce vždycky najde a marketing není potřeba. V Praze je ale obrovská konkurence. Zavedené podniky jsou více či méně na stejné úrovni. Proto je pro podniky velice obtížné oslovit nové hosty a přesvědčit je k návštěvě. Hosté jsou totiž čím dál více nároční a pečlivě si vybírají místo kde utratí své peníze. Restaurační byznys je náročný a tvrdý. Uspějí pouze ti, kteří jsou o krok napřed před ostatními a dělají něco jinak a lépe. S tím vám umíme pomoci. Dostaneme váš podnik před zraky nových potenciálních hostů, kteří by se o vás možná ani jinak nedozvěděli, a pomůžeme je přesvědčit, že právě u vás se budou mít dobře.

Nabízíme vám 4 způsoby spolupráce

Podniky TOP 101

„Oslovte návštěvníky Time Out Prague“

V rámci našeho výběrového seznamu TOP 101 pražských podniků pro vás vytvoříme poutavý profil vašeho podniku, který v lidech vzbudí pocit, že právě váš podnik prostě musí navštívit.

Proč být v TOP 101:

V prestižním výběru máme místo pouze pro TOP 101 podniků. Uvědomujeme si totiž, že ne každý podnik si zaslouží takové doporučení a spolupráci. Proto jsme se rozhodli pomáhat pouze těm, kteří to myslí s gastronomií opravdu vážně a věnují se jí na špičkové úrovni. Vybrané podniky dokonale známe, poskytujeme jim naše služby a úzce s nimi spolupracujeme. Pokud se i vy chcete dostat se svým podnikem na exkluzivní seznam TOP 101, kontaktujte nás. Vypracujeme pro vás detailní analýzu a navrhneme vám ideální řešení.

Poradenská a konzultační činnost

„Jsme zde, abyste měli lehčí hlavu“

Díky bohatým zkušenostem z oboru moc dobře víme, že každý podnik trápí nějaké ty větší či menší problémy. A právě tyto problémy jsou důvodem, proč tyto podniky neprosperují tak, jak by si jejich majitelé představovali. Pomůžeme vám problémy vašeho podniku identifikovat, vyřešit a posunout tak váš podnik na další úroveň. Nejprve se osobně sejdeme a dopodrobna se pobavíme o vašem podniku. Dohodneme se, v jaké oblasti potřebujete pomoci nebo poradit. Pak už se pustíme do práce na tom, aby váš podnik byl nejenom špičkový, co se jídla, pití a servisu týče, ale aby se k vám hosté těšili a s nadšením o vás vyprávěli svým známým. Gastronomický průmysl je vysoce konkurenční prostředí a uspějí v něm pouze ti, kteří chtějí dosáhnout velkých výsledků. Již jsme pomohli mnoha podnikům, proto jsme si jisti, že budeme umět pomoci i vám dosáhnout lepších výsledků.

ikonaŠetříme čas a peníze
ikonaZkvalitňujeme služby
ikonaZviditelníme váš podnik
ikonaZveřejníme vaše akce a události
ikonaVytváříme efektivní propagaci
ikonaZajistíme větší obsazenost ve vašem podniku
ikonaPřicházíme s nápady a inspirací na zlepšení
ikonaVylepšujeme mediální obraz
ikonaBudujeme stálou klientelu & značku
ikonaZvyšujeme tržby
ikonaPoskytujeme Copywriting a PR služby
ikonaŠkolíme zaměstnance

Inzerce resp. publikace vašich akcí a událostí

„Ukažte lidem, co u vás zažijí“

Zážitková gastronomie v podobě zajímavých událostí nebo pravidelných akcí v posledních letech přitahuje čím dál více lidí. Je to dobrá cesta, jak zaujmout nové hosty. Proto je vždy obrovská škoda, když se kapacita akce nezaplní. Pořádáte akce? A daří se vám vždy v rámci této zajímavé události naplnit kapacitu podniku? Pokud míváte i při akcích volná místa, která byste chtěli zaplnit, pomůžeme vám. Pomůžeme vám akci zveřejnit a oslovit co nejvíce lidí. Dát plakát na web nebo na facebook už dnes často nestačí. My vaši akci zveřejníme na portálu Time Out Prague a informujeme o ní i ty, kteří se u nás přihlásili k e-mailovému odběru informací o zajímavých akcích. S námi vaše událost již nikdy nikomu neunikne. Vytváříme propagaci velkou rozsahem, nápadem i vlivem – v online i offline světě. Vyzkoušejte novou formu propagace, výsledek vás dostane.

Vytvoření promo videa vašeho podniku

„Oslovte návštěvníky přímo – prostřednictvím poutavého videa“

Video propagace je budoucnost. Většina podniků video k získávání nových hostů zatím nevyužívá, proto je zde pro vás obrovská příležitost se do toho pustit dříve než vaše konkurence. Faktem je, že video zaujme lidi až 6x více než pouhé fotografie nebo virtuální prohlídka. S dobrým videem tedy získáte efektivní reklamu a silný nástroj k prezentaci svého podniku v online světě. Vyrobit kvalitní a poutavé video není nic jednoduchého. Mohlo by se zdát, že stačí vzít libovolný mobil a něco natočit. Ale schválně to zkuste a sami si odpovězte, zda byste takový výsledek chtěli ukázat svým potenciálním hostům. My pro vás vytvoříme atraktivní video prohlídku vašeho podniku, kde dokonale zachytíme jeho atmosféru. Prostřednictvím videa ukážeme vašim potenciálním hostům, proč by měli navštívit právě váš podnik. Lidé po zhlédnutí videa budou mít pocit, že k vám jít prostě musí, jinak přijdou o úžasný zážitek.

Tvoříme krátká profesionální videa za rozumnou cenu. Malá ukázka:

Chcete oslovit a získat nové hosty? Kontaktujte nás!