Inspirujte se a dopřejte si úžasný gastronomický zážitek.

ikona 101

101 nejlepších

Konec nekonečného přemýšlení, kam dnes zajít! Objevte 101 nejlepších pražských barů a restaurací, které jsme osobně prověřili. Zaručujeme vám, že se skvěle najíte, dobře napijete a z obsluhy budete mít radost.

ikona bohátého zdroje informací

Akce – tam to žije!

Každý den vás informujeme o nových úžasných akcích ve vašem okolí. Pečlivě vybíráme jen ty nejlepší a nejvýhodnější, abyste tím vy nemuseli ztrácet čas. Využijte svůj čas naplno, vyrazte rovnou na akci a bavte se!

ikona slevy

Denní menu

Kam dnes vyrazíte na oběd? Víte, kde zítra v poledne nejlépe zaženete hlad? Nahlédněte do denních menu vybraných podniků. Zjistíte, že si gastronomický zážitek můžete dopřát každý den a za rozumnou cenu.

ikona denního menu

Najděte si to své

Milujete italskou pastu? Chcete jen dobrý burger? Dnes večer toužíte vyzkoušet belgické mušle? Ať už máte dnes chuť na dobré jídlo nebo kvalitní whisky, v našem seznamu TOP101 podniků ihned najdete ten, který uspokojí vaše touhy.

ikona blogu

Důkladný a osobní výběr

Osobně jsme navštívili a vyzkoušeli 288 pražských podniků. V TOP101 najdete jen ty bezkonkurenčně nejlepší. Vsázíme svoji pověst na to, že ať navštívíte kterýkoliv, odnesete si úžasný zážitek.

ikona míst

Nic vám neunikne

Sledujeme za vás, co se kde šustne. Nový koktejl bar na rohu vaší ulice? První belgická restaurace ve vaší čtvrti? Netradiční menu, happy hours, nejlepší pizza? Sledujte nás a nenechte si nic utéct.

Proč a jak vznikl portál Time Out Prague?

Do Time Out Prague jsme se pustili, protože jsme chtěli pomoci lidem s rychlým a spolehlivým výběrem dobré restaurace nebo baru. Žádná služba podle nás nesplňovala naše vysoké nároky, proto jsme se rozhodli zužitkovat naše bohaté zkušenosti v gastronomickém oboru a vytvořit průvodce po nejlepších pražských podnicích. Více o naší motivaci a historii projektu se dočtete na stránce Náš příběh.

Často se nás ptáte

Je Time Out Prague pro mě?

Time Out Prague vám nejlépe poslouží, pokud milujete vynikající jídlo, kvalitní pití, chcete se dobře bavit nebo hledáte inspiraci, co zajímavého podniknout. Zároveň se ale nechcete dlouhé hodiny probírat stovkami pražských podniků a akcí. Chcete si rychle vybrat a ideálně jít teď hned. Odpovědi na další časté otázky naleznete na stránce Vy se ptáte a my odpovídáme.