Jsme více než jen portál

Jdeme vlastní cestou

Náš příběh začal už před několika lety. Tehdy jsme si zahrávali s myšlenkou vytvořit něco nového a mimořádného. Chtěli jsme vybudovat něco, co bude lidem opravdu pomáhat a ne jenom rýžovat peníze. Chtěli jsme lidem ušetřit čas, nabídnout jim opravdovou inspiraci a otevřít jejich mysl novým nejen gastronomickým zážitkům. Předtím jsme se dlouhá léta věnovali managementu restaurací a jejich marketingu. Tato naše vášeň, láska k jídlu a bohaté zkušenosti nás nakonec přiměly naši myšlenku zrealizovat. Rozhodli jsme se splnit si svůj sen a vytvořit vlastní projekt s příznačným názvem Time Out Prague. Spojili jsme tedy síly a vznikla unikátní kombinace webového průvodce TOP 101 nejzajímavějších restaurací a barů v Praze, volnočasového portálu plného jedinečných akcí a událostí a marketingového pomocníka pro samotné podniky, který jim formou užitečných článků, videí a rad pomůže oslovit a získat nové hosty

Prahu navštíví 6 000 000 turistů ročně!

Hlavním cílem portálu Time Out Prague je představit vám pražské podniky, kde to s gastronomií myslí opravdu vážně a odkud si odnesete vynikající zážitek. Vytváříme průvodce, který díky vícejazyčné verzi a účinné propagaci pomáhá nejenom místním česky mluvícím návštěvníkům, ale také zahraničním hostům a turistům. Time Out Prague je efektivní alternativou velkých portálů (databáze), které čítají stovky i tisíce gastro podniků po celé Praze. V Time Out Prague naleznete pouze ty podniky, které chtějí ke svým budoucím hostům přistupovat jinak a lépe.

Jak jsme vybírali TOP 101

Vybrat 101 nejlepších podniků v Praze nebylo vůbec jednoduché. Nejprve jsme oslovili respektované blogery, kteří dnes a denně píší o místních podnicích a jídle. Kontaktovali jsme také desítky profesionálů z oboru, kteří dokonale znají pražské gastro prostředí (šéfkuchaři, redaktoři kulinářských časopisů, majitelé podniků a další). Všechny jsme je požádali o jediné – “Podělte se s námi a našimi návštěvníky o 10 nejzajímavějších pražských podniků, které byste doporučili své rodině a přátelům k navštívení.” Poté jsme udělali detailní analýzu a průzkum největších průvodcovských, cestovatelských a restauračních portálů, ze kterých jsme vybrali ta nejlépe hodnocená místa. A v neposlední řadě, jsme přidali také své osobní tipy. Celkový součet dosáhl závratného čísla 288 podniků!

1 tým 6 měsíců 288 restaurací a barů

Každou restauraci i každý bar jsme osobně navštívili, objednali jsme si a celý zážitek zhodnotili.

V každém podniku jsme si položili několik otázek:
  • Je podnik opravdu unikátní?
  • Bylo nám zde mimořádně příjemně?
  • Dostali jsme skvělé jídlo?
  • Byla cena rozumná a úměrná zážitku?
  • Jaký byl servis?
  • A mnoho dalších

Vybrat z 288 podniků těch 101 nejlepších dalo spoustu práce a energie, ale nakonec se nám podařilo sestavit detailní seznam těch nejzajímavějších podniků v Praze pod jménem TOP 101. Nejdůležitější pro nás byla různorodost. Chtěli jsme, aby si každý z vás v naší široké nabídce našel svůj ideální bar či restauraci, kterou navštívíte a kam se budete s chutí vracet.

Naše práce nikdy nekončí

Je nám jasné, že pouhým sestavením a zveřejněním detailního seznamu TOP 101 podniků naše práce nekončí. Portál Time Out Prague neustále aktualizujeme, vyvíjíme a posouváme ho dál. Je pro nás zásadní, aby byl náš portál vždy aktuální a o krok napřed před ostatními. Proto na tom každý den tvrdě pracujeme. Sledujeme zajímavé akce v Praze a dbáváme pozor, co hýbe gastro scénou. Zároveň pomáháme a radíme podnikům, jak mohou být ještě úspěšnější a jak mohou pro své hosty vylepšit své služby. Nechte se inspirovat a navštivte některý z našich TOP 101 prověřených podniků. Sami jsme je navštívili,a proto víme, že nebudete litovat.

Martin Fryč

zakladatel
martin.fryc@timeoutprague.cz