Vy se ptáte a my odpovídáme

Co je to vlastně Time Out Prague?
Time Out Prague je průvodce nejlepšími restauracemi a bary v Praze. Top 101, který vám pomůže vybrat ten správný podnik pro vás. Zároveň je to také volnočasový portál, kde každý den naleznete ty nejzajímavější akce a události ve městě.

Je Time Out Prague pro mě?
Time Out Prague vám nejlépe poslouží, pokud milujete vynikající jídlo, kvalitní pití, chcete se dobře bavit nebo hledáte inspiraci, co zajímavého podniknout. Zároveň se ale nechcete dlouhé hodiny probírat stovkami pražských podniků a akcí. Nebaví vás hledat a dlouze přemýšlet, kde by to mohlo být dobré. Chcete si rychle vybrat a ideálně jít teď hned se zárukou, že to bude stát za to.

Co přesně děláte?
Pomáháme vám najít tu správnou cestu k ideálnímu místu, kde zažijete jedinečný zážitek. Aktivně spolupracujeme s podniky, kterým pomáháme být úspěšnější a zlepšujeme jejichslužby.

Proč to děláte?
Víme, že není jednoduché vybrat dobrou restauraci či bar. V Praze jich je tolik. Tak jak si má člověk vybrat, když o nich nic neví? Nikdo nechce zkusit novou restauraci a zjistit, že mu tam nechutná nebo že obsluha není na nic. Sami máme bohaté zkušenosti z pohostinství a marketingu, je to naše vášeň a proto jsme se rozhodli lidem pomoci s výběrem. Chceme vám maximálně usnadnit výběr restaurace nebo baru. Během pár kliknutí zjistíte, jestli je to ten správný podnik pro vás. Zároveň vám chceme ukázat, kde v Praze probíhají zajímavé akce, na kterých zažijete příjemný a nevšední zážitek.

Jak velký je váš tým?
Náš kreativní tým je tvořen čtyřmi lidmi. Máme bohaté zkušenosti z oblasti marketingu, průvodcovství, restauračního byznysu, IT ale i PR.

Jak jste vybírali podniky do průvodce?
Nejprve jsme odborníky z oboru požádali o tipy na podniky, které stojí za návštěvu. Získali jsme úctyhodný seznam 288 pražských podniků. Všechny jsme osobně navštívili a zhodnotili. Kritérií bylo opravdu mnoho a vybírání nebylo vůbec snadné.
Při hodnocení jsme si například pokládali tyto otázky:
  • Je podnik opravdu unikátní?
  • Bylo nám zde mimořádně příjemně?
  • Dostali jsme skvělé jídlo?
  • Byla cena rozumná a úměrná zážitku?
  • Jaká byla obsluha?
  • A mnoho dalších

Naším cílem bylo vytvořit pestrý seznam restaurací a barů, ve kterém si každý z vás najde to, co má rád.

Na trhu je už hodně portálů. V čem jste jiní?
Ano, opravdu je u nás spousta webových stránek s fotkami a adresami jednotlivých podniků. Tím ale většina webů končí. Jsou to vlastně jen takové obrázkové katalogy bez dalších informací. Aktivní pomoc hostům či podnikům ostatní portály neposkytují. My jsme se rozhodli to pojmout jinak, lépe. Na Time Out Prague vám přinášíme detailní profily podniků včetně denní nabídky a stálého menu, vytváříme videa a fotografie přímo v podniku a zveřejňujeme zajímavé akce. Spolupracujeme s mnoha subjekty, aktivně propagujeme náš projekt v zahraničí, poskytujeme poradenské služby a nabízíme i další služby. Jedná se o velice dynamický obor, proto se stále vzděláváme, sledujeme nové trendy a přemýšlíme, jak bychom mohli naše služby vylepšit.

Jsem majitel podniku, jak mi pomůžete být úspěšnější?
Z naší dlouholeté praxe v oblasti poradenství a marketingu v restauračním byznysu moc dobře víme, že každý podnik má potenciál být úspěšnější. Pomůžeme vám přivést více hostů do vaší restaurace a ukážeme vám, jak můžete své služby posunout na vyšší úroveň. Bližší informace o našich službách pro podniky si přečtěte na stránce Pro majitele.