Top bary - Praha 1

AnonymouS Bar
Adresa: Michalská 12, Praha 1 - Staré Město
Objevte pravé dobrodružství skrývající se v baru v uličkách na Starém Městě. Tato hojně vyhledávaná adresa všech fanoušků barmanského umění a také netradiční atmosféry je zárukou originálního..
Balcony Bar
Adresa: Jungmannovo náměstí 17, Praha 1 - Nové Město
Chcete si vychutnat příjemný letní večer s přáteli někde v útulném baru pod hvězdami? Přesně takovou možnost nabízí moderní střešní bar s terasou jen malý kousek od Václavského náměstí.
Black Angel's Bar
Adresa: Staroměstské náměstí 29, Praha 1
Mnoha cenami ověnčený bar přímo v srdci Prahy. Populární místo, které znají milovníci alkoholu i za hranicemi našeho státu. Tento bar vás ponoří vás do nálady černobílých filmů, kde jména cocktailů nebyla jen prázdnými názvy...
Bugsy's Bar
Adresa: Pařížská 10, Praha 1 - Staré Město
Jen pár kroků od známé nákupní tepny jménem Pařžská ulice najdete tento moderní bar plný talentovaných barmanů, originálních koktejlů a intimní atmosféry. V široké nabídce míchaných nápojů se můžete jednoduše ztratit, připravují..
Déjá vu music club Prague
Adresa: Jakubská 6, Praha 1 - Staré Město
Jeden z mála opravdových cocktail & music barů v centru Prahy. Skvělá hudba, lahodné drinky a příjemná atmosféra jsou zde TO, za čím sem chodí denně místní včetně velkého počtu turistů. Mají zde též vynikající Happy Hours každý den.
Groove Bar
Adresa: Voršilská 6, Praha 1 - Nové Město
Ten kdo preferuje temperamentní bary a vše co je s nimi spojené, by rozhodně neměl vynechat toto místo při svých toulkách noční Prahou. Živá atmosféra, kvalitní drinky, pestrá společnost a DJ’s jsou důvody..
Hemingway bar
Adresa: Karolíny Světlé 26, Praha 1 - Staré Město
Hemingway bar, to je svět, který připomíná anglický klub pro gentlemany. Menší, ale za to útulný bar, který je již řadu let na vrcholu pupularity. Vyzkoušejte místní barmanské umění. Ochotný personál Vám připraví co Vám na očích uvidí.
KU Bar & Lounge
Adresa: Rytířská 13, Praha 1 - Staré Město
Ku Bar & Lounge - útulné prostředí v samotném srdci Prahy v Rytířské ulici 13. Můžete se zde těšit na širokou nabídku míchaných nápojů, výběr skvělých vín a Champagne.
La Casa de La Havana vieja
Adresa: Opatovická 28, Praha 1 - Nové Město
Útulný a velice oblíbený „classic cuban“ bar to je La Casa de la Havana vieja. Navštivte toto místo a těšte se na vynikající koktejly připravené zejména z rumu od místních profesionálních barmanů, pro které je jejich práce více než jen řemeslo.
Le Valmont
Adresa: Uhelný trh 9, Praha 1 - Staré Město
Jste úspěšní, zábavní a máte styl? Nový luxusní klub v centru města jménem Le Valmont je přesně pro takové hosty určen. Snoubí se v něm precizní servis, prémiové koktejly & přední značky všech destilátů a to vše v smyslném interiéru inspirovaným top francouzskými kluby.

Restaurace a bary v okolí