Top bary v Praze

AnonymouS Bar
Adresa: Michalská 12, Praha 1 - Staré Město
Objevte pravé dobrodružství skrývající se v baru v uličkách na Starém Městě. Tato hojně vyhledávaná adresa všech fanoušků barmanského umění a také netradiční atmosféry je zárukou originálního..
Balcony Bar
Adresa: Jungmannovo náměstí 17, Praha 1 - Nové Město
Chcete si vychutnat příjemný letní večer s přáteli někde v útulném baru pod hvězdami? Přesně takovou možnost nabízí moderní střešní bar s terasou jen malý kousek od Václavského náměstí.
Bar and Books
Adresa: Mánesova 64, Praha 2, Vinohrady
Útulný, elegantní a sofistikovaný bar se širokou nabídkou koktejlů, doutníků, whisky a šampaňského, to je Bar and Books. Místo, jenž Vás svou jedinečnou atmosférou okamžitě přenese do dávných časů newyorských barů.
Black Angel's Bar
Adresa: Staroměstské náměstí 29, Praha 1
Mnoha cenami ověnčený bar přímo v srdci Prahy. Populární místo, které znají milovníci alkoholu i za hranicemi našeho státu. Tento bar vás ponoří vás do nálady černobílých filmů, kde jména cocktailů nebyla jen prázdnými názvy...
Bugsy's Bar
Adresa: Pařížská 10, Praha 1 - Staré Město
Jen pár kroků od známé nákupní tepny jménem Pařžská ulice najdete tento moderní bar plný talentovaných barmanů, originálních koktejlů a intimní atmosféry. V široké nabídce míchaných nápojů se můžete jednoduše ztratit, připravují..
Cloud 9 sky bar & lounge
Adresa: Hotel Hilton, Pobřežní 1, Praha 8 - Nové Město
Cloud 9 sky bar & lounge je první opravdový sky bar v Praze. Nachází se na střeše hotelu Hilton a nabízí úchvatný pohled na panoráma Prahy. Stylový interiér, skvělé koktejly a nevšední výhled, dělají z tohoto místa opravdový unikát.
Déjá vu music club Prague
Adresa: Jakubská 6, Praha 1 - Staré Město
Jeden z mála opravdových cocktail & music barů v centru Prahy. Skvělá hudba, lahodné drinky a příjemná atmosféra jsou zde TO, za čím sem chodí denně místní včetně velkého počtu turistů. Mají zde též vynikající Happy Hours každý den.
Groove Bar
Adresa: Voršilská 6, Praha 1 - Nové Město
Ten kdo preferuje temperamentní bary a vše co je s nimi spojené, by rozhodně neměl vynechat toto místo při svých toulkách noční Prahou. Živá atmosféra, kvalitní drinky, pestrá společnost a DJ’s jsou důvody..
Hemingway bar
Adresa: Karolíny Světlé 26, Praha 1 - Staré Město
Hemingway bar, to je svět, který připomíná anglický klub pro gentlemany. Menší, ale za to útulný bar, který je již řadu let na vrcholu pupularity. Vyzkoušejte místní barmanské umění. Ochotný personál Vám připraví co Vám na očích uvidí.
KU Bar & Lounge
Adresa: Rytířská 13, Praha 1 - Staré Město
Ku Bar & Lounge - útulné prostředí v samotném srdci Prahy v Rytířské ulici 13. Můžete se zde těšit na širokou nabídku míchaných nápojů, výběr skvělých vín a Champagne.

Restaurace a bary v okolí